ALUPLAST IDEAL 4000

System o szerokości 70 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 5-6 komorowy. System Ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\aluplast_IDEAL_4000.jpg

ALUPLAST IDEAL 7000

System o szerokości 80 mm, z uszczelnieniem zewnętrznym, 6 komorowy. Seria profili Ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka soft-line z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom nowoczesny i harmonijny wygląd, a głębokość zabudowy 80 mm gwarantuje optymalne parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wybierając profile Ideal 7000 nie musicie Państwo iść na kompromis ani pod względem technicznym, ani estetycznym. Perfekcyjny dobór form sprawia, że okna w systemie Ideal 7000 są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Podobnie jak w innych systemach zachowana została zasada kompatybilności nowych rozwiązań z już istniejącymi. Daje to możliwość łączenia poszczególnych produktów ze sobą z wykorzystaniem bogatej oferty elementów dodatkowych. Zestawiając ze sobą różnorodne wersje skrzydeł i listew przyszybowych mają Państwo możliwość dowolnej stylizacji okna do realizacji bardzo zróżnicowanych projektów. Możliwość zastosowania potrójnego  pakietu szybowego o wymiarach do 41 mm

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\aluplast_ideal_7000.jpg

 

ALUPLAST IDEAL 8000

System o głębokości zabudowy 85 mm, z uszczelnieniem środkowym, 6 komorowy. System Ideal 8000 to propozycja w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu w serii Ideal 8000 głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu do ośmiu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. Konstrukcja z uszczelnieniem środkowym powoduje wyodrębnienie tzw. „suchej komory”, w której pracuje okucie.  Możliwość zastosowania  potrójnego  pakietu szybowego o wymiarach do 51 mm

Jeden wariant skrzydeł: niezlicowane

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\ideal_8000.jpg

 

VEKA Perfect Econo

System VEKA Perfect Econo stworzony jest dla osób poszukujących produktów charakteryzujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Najczęściej wykorzystywany jest w budownictwie mieszkaniowym zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. System dzięki stosunkowo niskiej konstrukcji wymaga zastosowania szyb o większej powierzchni w porównaniu do innych produktów dzięki temu zwiększa się dopływ światła do pomieszczeń. Cechuje do pięciokomorowa zabudowa ramy i skrzydła o szerokości 70mm. Szczególnie wartym podkreślenia jest zakwalifikowanie każdego systemu Veka do profili okiennych Klasy A.  VEKA Perfect Econo dostępny jest tylko w kolorze białym.

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\Veka Perfect Econo.jpg

VEKA Perfect Exclusive

Okna w systemie VEKA Perfect cechuje przede wszystkim bardzo duża uniwersalność. Jest to najbardziej rozbudowany z systemów Veka, który umożliwia wykonywanie różnego typu konstrukcji w szerokiej palecie kolorów. Cechuje go pięciokomorowa konstrukcja skrzydła i ramy o szerokości 70 mm dzięki temu zapewnia bardzo wysoką ochronę cieplną. Produkt prezentowany występuje  w wersji ze skrzydłem półzlicowanym (zaokrąglonym) od strony zewnętrznej, z uwagi na to dużo częściej wybierany jest przez osoby zakupujące okna w kolorystyce innej niż biała i ceniących  zaokrąglone kształty produktu.  Podobnie jak każdy produkt Veka spełnia najwyższe standardy RAL – uzyskując klasę

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\Veka Perfect Exclusive.jpg

VEKA Alpha Plus

Produkt VEKA Alpha Plus ma jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjne pośród wszystkich produktów występujących na rynku. System 6-komorowy o szerokości ramy 90 mm, wyposażony dodatkowo w klin docieplający w ramie oraz standardowo pakiet trójszybowy z ciepłą ramką Super Spacer (Ug=0,7 W/m2K) jest doskonałym wyborem dla osób szukających konstrukcji energooszczędnych. Ponadto system standardowo wyposażony jest w system potrójnego uszczelnienia (MD) który poprawia zarówno właściwości termiczne produktu jak również jego szczelność i izolację akustyczną. Podobnie jak w systemie VEKA Perfect standardowo w ramie montowane jest wzmocnienie stalowe zamknięte podnoszące stabilność statyczną oraz długookresową funkcjonalność okna. Jak wszystkie systemy Veka oznaczany jest symbolem Klasy A, potwierdzającym najwyższą jakość produktu.

 

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\Veka Alpha plus.jpg

PALETA KOLORÓW STANDADOWYCH:

 

złoty dąb

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\zloty-dab.jpg

mahoń

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\mahon.jpg

orzech

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\orzech.jpg

ciemny dąb

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\ciemny-dab.jpgW swojej ofercie posiadamy również profile aluminiowe.

 

MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.

Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 45 mm (ościeżnica), 54 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 45 mm i 45 mm.

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\MB-45.jpg

 

MB-60 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych. 

Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 60 mm (ościeżnica), 69 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 60 mm i 60 mm.

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\MB-60.jpg

 

MB-70 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, konstrukcji przestrzennych.

Profile systemu mają budowę trójkomorową. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okna wynosi: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło), a drzwi odpowiednio: 70 mm i 70 mm

Opis: C:\Users\Kamil\Desktop\Okna\MB-70.jpg